Chceme dál a chceme větší zájem. Zbystřete, české trio vyráží do boje ve čtvrtfinále Ligy mistrů

Liga mistrů je po měsíci zpět s další fází vyřazovacích bojů. Liberec vyzve Curych, Třinec změří síly s Brynäs a Kometa se utká s Jyväskylou.

More from Aktuálně.cz

Mar 12

Kometa je ve čtvrtfinále extraligy, Plzeň si proti Liberci vynutila pátý duel

Mladá Boleslav chyběla ve čtvrtfinále naposledy v roce 2018, kdy se ani nedostala do play off. V minulých dvou ročnících ztroskotala shodně až v semifinále na mistrovském Třinci.

Sep 18

Extraligu nezačne ani Kometa. Brno má kvůli nemocným hokejistům odložené dva zápasy

Brno nesehraje dnešní zápas 1. kola s Třincem ani nedělní utkání v Litvínově kvůli onemocnění šesti hráčů a jednoho člena realizačního týmu.

Mar 10

Nymburk je poprvé ve čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů

Basketbalisté Nymburka postoupili poprvé do čtvrtfinále Ligy mistrů. V osmifinálové odvetě v Turecku vyhráli 86:72 nad Bandirmou.

Aug 29

Hokejisté Plzně vstoupili do Ligy mistrů skvělou otočkou, Liberec prohrál

Hokejisté Plzně vstoupili vítězně do nového ročníku Ligy mistrů a po zdařilém obratu porazili v utkání skupiny B Hämeenlinnu 5:4 v prodloužení.

Nov 20

Hokejisté Plzně i Brna jsou ve čtvrtfinále Ligy mistrů, čeká je švédská dvojka

Hokejisté Plzně porazili v odvetě osmifinále play off Ligy mistrů Bolzano 6:2 a po venkovní výhře 6:1 postoupili do čtvrtfinále. Dál jde i Kometa.

May 16

Plzeň se v hokejové Lize mistrů utká se šampionem Jyväskylä, Kometu čeká i Eisbären

V Kodani byl rozlosován nový ročník soutěže, soupeře znají i čtyři čeští účastníci.

Feb 6

Švédská nadvláda v Lize mistrů skončila. Slaví hokejisté Jyväskylä

Hokejová Liga mistrů má prvního vítěze, který není ze Švédska.

Jan 16

Finále Ligy mistrů bude bez českých týmů. Třinec o něj přišel po nájezdech, Liberec utrpěl debakl

Třinec v odvetě s Jyväskylä sice smazal náskok soupeře z prvního zápasu, ale nájezdy patřily finskému celku.

Dec 12

Cesta Komety v Lize mistrů skončila domácí prohrou s Jyväskylä, v semifinále je Třinec a Liberec