Živě: Olomouc - Plzeň 0:0. Šlágr kola branku nepřinesl, neporazitelnost Viktorie pokračuje

Sledujte online reportáž z utkání sedmnáctého kola fotbalové HET ligy mezi Olomoucí a Plzní.

More from Aktuálně.cz

Apr 8

Plzeň - Sparta 3:0. Viktoria jednoznačně ovládla šlágr a míří za titulem

Sledovali jsme on-line přenos z utkání třetího kola skupiny o titul ve Fortuna:Lize mezi Plzní a Spartou.

Feb 11

Sparta ve šlágru 21. ligového kola hostí Plzeň, Slavia hraje na Slovácku

Nedělní souboj fotbalistů třetí Sparty s vedoucí Plzní bude vrcholem 21. ligového kola. Druhá Slavia ve stejný den hraje na Slovácku.

Sep 19

Sparta ve šlágru kola jen remizovala s Jabloncem a na Plzeň ztrácí čtyři body

Fotbalisté Sparty remizovali v 8. kole první ligy doma s Jabloncem 1:1.

Dec 2

Živě: Plzeň - Olomouc 2:0. S bezzubou Sigmou si Viktoria v pohodě poradila

Sledovali jsme utkání 17. kola Fortuny ligy mezi Viktorií Plzeň a Sigmou Olomouc.

Aug 4

Živě: Olomouc vs Plzeň 0:1, Viktorii v závěru spasil Procházka

Sledovali jsme v online přenosu utkání třetího kola Fortuna:Ligy mezi Sigmou Olomouc a Viktorií Plzeň (0:1).

May 5

Živě: Slavia - Plzeň 2:0. Slavia ve šlágru jasně převálcovala Plzeň, velkou roli hrálo i video

Sledovali jsme utkání 27. kola fotbalové HET ligy mezi Slavií a Plzní.

Apr 23

Zlámal zlámal tyč, sparťanské déjà vu i karetní mariáš. Tak sítě řeší víkendové kolo HET ligy

Plzeň odskočila Slavii na čele tabulky, Sparta zabrala proti Jablonci a Baníku ani 3,5 tisíce fandů nepomohlo k triumfu v Olomouci. To byly hlavní události tohoto víkendového kola HET ligy. Podívejte se na reakce uživatelů na sociálních…

Apr 15

Derby pro Schalke. V třaskavém šlágru německé ligy udolalo Dortmund 2:0 a zůstalo druhé v tabulce

Brazilec Naldo se zase trefil a se sedmi góly je v prestižních ligách nejlepším střelcem mezi obránci.

Apr 9

Plzni video nepomohlo, Sparta potřebuje psychiatra. Sociální sítě hodnotí víkendové kolo HET ligy

Sparta pod Pavlem Hapalem konečně vyhrála, Plzeň utrpěla debakl na půdě Bohemians. Průběh víkendového kola HET ligy nabídl kromě dění na hřištích také reakce na sociálních sítích - podívejte se na ty nejzajímavější.

Feb 18

Plzeň podruhé v lize ztratila. Ve šlágru v Olomouci branka nepadla

Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali ve šlágru úvodního jarního kola s Plzní bez branek. Opatrnému zápasu dominovaly obrany, v největší šanci hostující Michael Krmenčík v 70. minutě přestřelil.