Živě: Slavia - Plzeň 2:0. Slavia ve šlágru jasně převálcovala Plzeň, velkou roli hrálo i video

Sledovali jsme utkání 27. kola fotbalové HET ligy mezi Slavií a Plzní.

Oct 26

Inter - Plzeň 4:0. Milánští vítězstvím nad Plzní poslali Barcelonu do Evropské ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání pátého kola základní skupiny C v rámci Ligy mistrů mezi Interem Milán a Viktorií Plzeň.

Sep 18

Šlágr rozhodl Santosův zkrat hned v úvodu. Plzeň porazila oslabenou Slavii 3:0

Fotbalisté Plzně v 9. kole první ligy doma porazili Slavii 3:0 a vedou před ní tabulku o tři body. Už ve druhé minutě byl vyloučen hostující Santos.

Aug 18

Plzeň - Slavia 3:0. Šlágr vyzněl jasně pro domácí. Utkání ovlivnilo vyloučení Santose

Sledovali jste on-line přenos z utkání devátého kola Fortuna:Ligy mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha.

Feb 11

Sparta ve šlágru 21. ligového kola hostí Plzeň, Slavia hraje na Slovácku

Nedělní souboj fotbalistů třetí Sparty s vedoucí Plzní bude vrcholem 21. ligového kola. Druhá Slavia ve stejný den hraje na Slovácku.

Dec 5

Slovácko odpadá. Ve šlágru prohrálo s Plzní a na Slavii ztrácí už devět bodů

Sudí Ondřej Pechanec za stavu 0:1 neuznal Slovácku po konzultaci s videorozhodčím dvě branky.

Jan 31

Slavia - Jablonec 3:0. Pražané opanovali šlágr kola, náskok v čele narostl na 12 bodů

Sledovali jsme online přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Jabloncem.

Nov 27

V předvečer Štědrého dne nastoupí Slavia ke šlágru Plzni

Jeden z největších šlágrů první ligy mezi fotbalisty Plzně a mistrovské Slavie Praha se odehraje v předvečer Štědrého dne.

Jun 24

Slavia je znovu mistrem ligy, šlágr s Plzní rozhodla trefa Ševčíka

Fotbalisté Slavie porazili v druhém kole ligové nadstavby Plzeň 1:0 a zajistili si obhajobu titulu. Šlágr v Edenu rozhodl v 69. minutě Petr Ševčík.

Oct 27

Plzeň - Slavia 0:1. Slavia po šesti letech vyhrála v Plzni a navýšila bodový polštář