Živě: Švédsko - Česko 3:2. Švédsko nakonec svůj náskok uhájilo i přes zlepšení českého výběru

Sledovali jsme utkání ze základní skupiny mistrovství světa mezi Švédskem a Českem.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

May 15

Česko - Švédsko 3:5. Češi druhé představení nezvládli, od Švédů dostali pět gólů

Sledovali jsme utkání Česko - Švédsko v rámci skupinové fáze hokejového MS z Finska.

Apr 30

Rekordní smršť. Čeští hokejisté rozdrtili Švédsko devíti brankami, zářil Holík

Čeští hokejisté porazili v druhém utkání na Českých hrách v Ostravě rekordně Švédsko 9:3 a zůstali ve hře o prvenství v turnaji.

Feb 5

České hokejistky zvládly i druhý zápas na olympiádě, Švédsko zlomila Vanišová

České hokejistky uspěly i ve druhém utkání na olympijském turnaji v Pekingu, když zdolaly Švédky 3:1

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.

May 12

Neporazitelní Rusové si na úvod Českých her poradili se Švédskem

Ruští hokejisté porazili na Českých hrách Švédsko 6:4 a vyhráli i desátý zápas Euro Hockey Tour v sezoně. Dva góly sborné dali Burdasov a Kameněv.

Apr 20

České házenkářky vyhrály ve Švýcarsku a postoupily na mistrovství světa

České házenkářky postoupily na prosincové mistrovství světa ve Španělsku.

Feb 6

Čeští hokejisté ztratili vedení, Švédsku podlehli těsně 1:2

Češi vedli od poloviny úvodní části díky brance Davida Šťastného, ale ve 32. minutě vyrovnal Fredrik Händemark a v čase 55:10 rozhodl Mathias Bromé.