English

chebsky.denik.cz

Monday, May 20

18

Lipová přestřílela v derby výběr Dolního Žandova

karlovarsky.denik.cz

Karlovarský kraj – Dvaadvacáté kolo má úspěšně za sebou krajská I. B třída.

17

Derby béček pro Ostrov, gólová divočina v Lokti

sokolovsky.denik.cz

Karlovarský kraj – Pořádné gólové hody přineslo o víkendu 22. kolo krajské I. A třídy.

16

Duel o černého Petra přetavila v cennou výhru Nová Role

chebsky.denik.cz

Karlovarský kraj – Šlágrem 22. kola krajského přeboru mužů byl bezesporu souboj o černého Petra, ve kterém se proti sobě postavily, navíc v duchu derby, Stará Role a Nová Role, tedy dva nejhorší celky soutěže.

15

Viktoria dostala napráskáno, obdržela šest gólů

chebsky.denik.cz

Praha – Závěr Fortuna Divize A se nese pro mariánskolázeňskou Viktorii v duchu porážek.

Dlažební kostku prohodil skleněnými dveřmi

chebsky.denik.cz

Mariánské Lázně /VIDEO/ - Sklo posuvných dveří u herny se zřejmě nelíbilo pachateli, po kterém nyní intenzivně pátrají policisté.

13

FOTO: Ve Františkových Lázních začala lázeňská sezona

karlovarsky.denik.cz

Františkovy Lázně zahájily svou již 226. lázeňskou sezónu. Při slavnostním zahájení se město představilo ve filmové projekci.

10

Tip Deníku: Vydají se do zarostlého území

chebsky.denik.cz

Plesná Květenu a zvířenu nivy říčky Plesná objeví všichni, kdo se zúčastní poznávací exkurze zarostlým údolím u Plesné. Organizátoři akce si slibují, že všichni uvidí hodně zajímavého.

OBRAZEM: 7. tročník Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary

chebsky.denik.cz

Karlovy Vary - Sedmý ročník Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary, čtvrtý závod sezony RunCzech oceněný pětihvězdičkovým certifikátem Evropské atletické asociace.

09

Muzejní Oskar putuje do Chebu. Za knihu o Soosu

chebsky.denik.cz

Cheb - Velkým úspěchem se může pochlubit chebské muzeum. Uspělo v národní soutěži Gloria musaealis za rok 2018, což jsou takoví muzejní Oskaři. Získalo zvláštní ocenění za publikaci s názvem Květena Soosu a okolí od editorů Jiřího Brabce a…

08

Rybáři vápní rybníky. Bojují se sinicemi i s nemocemi ryb

karlovarsky.denik.cz

Karlovarsko - Rybáři na Karlovarsku vápní rybníky. V sobotu dopoledne rozsypali osm tun vápna na hladinu Velkého rybníka u Hroznětína na Karlovarsku.

05

Lidé nás zařazují do Guinnessovy knihy rekordů, říká dvojice Suchý-Molavcová

Deník.cz / Kultura

/ROZHOVOR/ Divadlo Semafor letos slaví 60 let působení na české divadelní scéně a dvojice Suchý–Molavcová příští rok oslaví 50 let spolupráce. A když Jiří Suchý chtěl své role v některých hrách přenechat jiným, diváci mu dali najevo, že…

Sunday, May 19

20

Vlak vrazil do osobáku

chebsky.denik.cz

Hazlov - Do osobního automobilu vrazil vlak na železničním přejezdu u Hazlova.

16

Krimi týdne: Policisté hledali na tržnicích drogy

chebsky.denik.cz

Karlovarský kraj – Na tržnice v Potůčkách a v Chebu se zaměřili policisté. Patří totiž mezi nejkritičtější místa, kde jsou problémy s drogovou kriminalitou.

13

Dvacet medailí a dvanáct postupů na mistrovství České republiky

chebsky.denik.cz

Mariánské Lázně – Před nejdůležitějšími soutěžemi, Přebory Západočeské oblasti, kde se bojovalo o postup na mistrovství České republiky, absolvovaly moderní gymnastky z GSK Mariánské Lázně mnoho republikových pohárových soutěží – Třebíč,…

12

Spojí dva různé světy

chebsky.denik.cz

Mariánské Lázně - Pomyslný most mezi handicapovanými a zdravými lidmi už po devatenácté staví Festival porozumění v Mariánských Lázních.

10

Rachik vyhrál ve Varech v evropském rekordu závodu a vede EuroHeroes Challenge

sokolovsky.denik.cz

Karlovy Vary /FOTOGALERIE/ - Sedmý ročník Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary, čtvrtý závod sezony RunCzech oceněný pětihvězdičkovým certifikátem Evropské atletické asociace, ovládl italský vytrvalec Yassine Rachik v evropském rekordu závodu 1…

Obdivovali krásu silných strojů

chebsky.denik.cz

Do Františkových Lázní zamířili milovníci silných strojů. Měli zde jednu ze zastávek v rámci 16. ročníku srazu motocyklů značky Honda Goldwing.

08

Tip Deníku: Sezonu zahájí i Kynžvart

chebsky.denik.cz

Lázně Kynžvart - Tradiční zahájení lázeňské sezony spojené s oslavou Dne dětí chystají Léčebné lázně Lázně Kynžvart a město Lázně Kynžvart.

Saturday, May 18

19

Cheb získal cenu

chebsky.denik.cz

Cheb - Obrovský úspěch slaví město Cheb. Uspělo ve srovnávacím hodnocení nazvaném Přívětivý úřad, které od roku 2016 každoročně organizuje Ministerstvo vnitra a jehož cílem je mapovat a hodnotit kvalitu a přívětivost služeb nabízených…

16

Rodákům z Hájů chybí dnes především klid

chebsky.denik.cz

Cheb /VIDEO/ - Jedinečné setkání se uskutečnilo v chebské čtvrti Háje. Setkali se tu obyvatelé a potomci prvních poválečných obyvatel Hájů, kdy byly ještě samostatná vesnice.

14

Navrhované poplatky lázeňská města oberou

chebsky.denik.cz

Karlovarský kraj - O miliony korun přijdou lázeňská města v kraji, pokud se změní poplatek z ubytovacích kapacit.

Tip Deníku: Chcete vidět kosti z mamuta? Vyrazte na zámek Kynžvart

chebsky.denik.cz

Zámek Kynžvart - Kosti z mamuta, plavuně i amoniti byli vedle rozsáhlé mineralogické sbírky a množství exotik součástí přírodovědného oddělení kynžvartského muzea.

12

Chebští akademici jsou k nezastavení

karlovarsky.denik.cz

Cheb – Dva turnaje během jednoho týdne, to je slušná porce zápasů i pro mladé florbalisty. Chebští navíc při dvou účastech byli velmi úspěšní, když oba turnaje dokázali ovládnout.

10

EuroHeroes startují ve Varech. Iukhymchuk i Fisikovici chtějí být mezi top

chebsky.denik.cz

Karlovy Vary - Odvážný projekt EuroHeroes startuje v sobotu druhý a výrazně rozšířený ročník na proslulé karlovarské kolonádě. Elitní atleti z Evropy a Česka i organizátoři už se nemohou dočkat krásných soubojů na trati Mattoni 1/2Maratonu…

09

Pamětníci se rozloučí s bývalým kostelem

chebsky.denik.cz

Cheb - Kde se v Chebu nacházel kostel Božského Srdce Páně? To netuší ani většina místních. Objekt sice dodnes stojí, ale protože kostel svému účelu přestal sloužit v 50. letech, sídlil zde třeba i boxerský klub, kino nebo hospoda.

Friday, May 17

20

Jeli i přes zákaz

chebsky.denik.cz

Chebsko - Dva případy maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání řeší chebští policisté.

16

Páteční fotohádanka

chebsky.denik.cz

Chebsko - Vážení čtenáři, každý týden máte šanci vyhrát zajímavé ceny v naší Páteční fotohádance.

15

Hvězdu poslal do finále Kubinec

chebsky.denik.cz

Cheb – Hotovo. Další úspěch si připsali na své konto fotbalisté chebské Hvězdy. Po zisku mistrovského titulu v krajském přeboru mužů se Chebané prostříleli i do finále krajského poháru mužů KKFS, a na dohled tak mají vítězný double.

14

Lékař odmítá ošetřit některé pacienty

chebsky.denik.cz

Cheb - Bez pomoci praktického lékaře se ocitla část pacientů chebské lékařky, která odešla do důchodu. Její ordinaci převzal nový praktik, který některé pacienty odmítá. Nelíbí se mu například jejich jméno nebo požadavky.

12

OBRAZEM: Víceboj v lázních

chebsky.denik.cz

Karlovy Vary - Po dva víkendové dny hostily Karlovy Vary, přesněji městský atletický stadion v Západní ulici, premiérově mistrovství Karlovarského, Plzeňského a Středočeského kraje ve vícebojích všech kategorií. I přes nepřízeň počasí…