Kdekdo v něm byl neschován i schován, jak pan Flaška rozhodl se psát. A to ve svém článku na Hyde parku „Je magistra Veronika Valíková Šubová alkoholička, nebo není?“
Inspirováno diskusí pod blogem Karla Trčálka, jenž píše si, kdy chce a kolik chce, a to aniž by musel a aniž by žádal o svolení k takovému svému k povážení počínání!
Autor brakových románů se v roli nepřekonatelného agenta Boba Saint-Claira uměl vypořádat se všemi, kteří mu znepříjemňovali život. (Podobně jako bláznivá Markétka.) (Muž z Acapulca s Jean-Paul Belmonem v hlavní roli.)
O předstíraném údivu nad tím, že i člověk, který všechny nepotěší, je společenské zvíře a zajímá se o veřejně prezentovanou činnost zvířat stejného druhu.
Upoutávkou na román paní Veroniky Šubové byl její blog Markétka letí. I když nemám v úmyslu doprovázet Markétku do temnot ani četbou románu, blog mne zaujal.
Pedagožka, spisovatelka, blogerka a mluvčí Společnosti učtelů českého jazyka paní Veronika Valíková Šubová oslovila kováře - redakci Parlamentních listů.
Nechme maličkých přijít k prameni poznání a pomozme jim najít cestu k němu. A také těm, kdo přicházejí z dáli. Když upřímně hledají odpovědi a rozumět nám chtějí.
Nebýt Jiriho Cize, dvanáct účastníku diskuse pod článkem pana Pokorného by možná nikdy nenahlédlo do politické situace České republiky zcela novým způsobem.
Jedním z projevů rozvíjející se občanské společnosti jsou přibývající iniciativy občanů pozvedajících svůj hlas navzdory vládnoucí moci. Inspirováno včera komentářem v diskusi pod článkem pana Pokorného.
A věru nerad. Odpovídat na údajná vyjádření nejmenovaných policistů, navíc podezřelých z toho, že se nikdy nenarodili (což více než omlouvá jejich mentální nedostatečnost), je mnohem snadnější.
Článek pana Zdeňka Hornera mne přiměl k zamyšlení nad označením "proruský“. Uznávám, že toto slovo může být zavádějící. Proto jsem se stručně zastal těch, kdo toto označení odmítají.
Vystoupení iluzionistů bývají velmi působivá. Často donutí diváky k tomu, aby se pokusili přijít na to, jakými prostředky iluzi vyvolali. Ale s kouzelníky je to jiné. Prostě kouzla.
Když děti politiků experimentují s drogami, mohou nastat nečekané situace, však v tomto případě, v samém závěru příběhu, je droga jako příčina nedorozumění nakonec vyloučena.
Házet novináře nebo lidi jakékoli jiné profese do jednoho sprostého pytle vede jen k přebíraní stereotypů myšlení a vytváří další konfliktní situace. Ale na hrubou část pytle hrubá záplata sedí.
Dostává se nám zpráv, z nichž vyrůstají otazníky. Jsou daňovými poplatníky občané, jimž policie pomáhá a chrání je, nebo je také někdy straší a bulíky jim na nos věší účinně?
Pokojně jsem se začetl do článku pana Pokorného a oproti svému původnímu plánu rozhodl se na PrahaIN pokojně komentovat tu poplašnou zprávu, jež z člobrdů dělá voly jako ta petrohradská farma trollí.
Přibývá souvěrců nového směru. Vzniká nová víra, jež je tak podmanivě prostá, že ji může každý snadno vystavit zkoušce, je-li pro něho tou pravou. Stačí ji vystavit jen krátké expozici.