Český střet generací v Miami. Nosková půjde agresivitou proti idolu z dětství

Druhé kolo turnaje v Miami nabídne české generační derby. V souboji tvrdých ranařek se poprvé v kariéře utkají Petra Kvitová a Linda Nosková.

Mar 6

Bouzková - Sorribesová 2:0. Češka po famózním výkonu prosvištěla do druhého kola

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Indian Wells mezi Marií Bouzkovou a Sarou Sorribesovou ze Španělska.

Feb 8

Krejčíková - Sorribesová. Češka v Abú Zabí přešla přes druhé kolo, rivalka skrečovala

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v Abú Zabí mezi Barborou Krejčíkovou a Sarou Sorribesovou ze Španělska.

Jan 10

Bouzková - Putincevová 1:2. Češka v Hobartu dohrála ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále ženského tenisového turnaje mezi Marií Bouzkovou a Julií Putincevovou z Kazachstánu.

Jul 5

Krejčíková - Watsonová 2:0. Česká favoritka prošla do druhého kola ve dvou setech

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Heather Watsonovou z Velké Británie.

Jun 24

Česká senzace. Kvitová si zahraje o titul v Berlíně, Krejčíková v Birminghamu

Neuspěla Markéta Vondroušová, nevyužila v první sadě čtyři setboly a podlehla v Berlíně Marii Sakkariové 6:7, 1:6.