Fruhvirtová - Volynetsová 2:0. Češka trpělivou hrou vybojovala výhru ve dvou setech

Sledovali jste on-line přenos z utkání 1. kola ženského tenisového turnaje v Madridu mezi Lindou Fruhvirtovou a Katie Volynetsovou z USA.

Jun 10

Plíšková konečně přešla přes první kolo. Uspěla i Linda Fruhvirtová

České tenistky zvládly vstup do travnatého turnaje v Nottinghamu.

Mar 20

Linda Fruhvirtová - Rogersová 1:2. Mladá Češka v rozhodujícím setu nestíhala

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Miami mezi Lindou Fruhvirtovou a Shelby Rogersovou z USA.

Jan 30

Linda Fruhvirtová - Tichonovová 2:0. Češka začala v Thajsku suverénním vítězstvím

Sledovali jste on-line utkání prvního kola tenisového turnaje v thajském Chua Chin mezi Lindou Fruhvirtovou a Anastasií Tichonovovou z Ruska.

Oct 12

Linda Fruhvirtová jede Hongkongem, už je ve čtvrtfinále. Postupuje také Krejčíková

Linda Fruhvirtová postoupila na tenisovém turnaji v Hongkongu do čtvrtfinále po vítězství nad Ruskou Alinou Kornějevovou 6:3 a 7:5.

Oct 10

Parádní den českých tenistek. V Asii slavily výhry Fruhvirtová, Bouzková i Siniaková

Jelena Ostapenková z Lotyšska senzačně podlehla Korejce Back Ta-jon. Proti 569. hráčce světa přitom měla mečbol.

Feb 19

Fruhvirtová korunovala skvělý den českých tenistek: čtyři postupy na turnaji v Dubaji

Petra Kvitová, Barbora Krejčíková, Marie Bouzková a Linda Fruhvirtová neztratily na úvod lukrativního klání ani jeden set.

Oct 20

Bouzková jako jediná Češka prošla v Mexiku do třetího kola

Česká tenistka Marie Bouzková na turnaji v Guadalajaře porazila 6:3 a 6:1 Camilu Osoriovou z Kolumbie a postoupila do třetího kola.

Aug 30

České derby pro Bouzkovou, slaví i Fruhvirtová a Plíšková. Končí Martincová

Sledovali jste souhrnný on-line přenos z prvního kola US Open s pěti českými tenistkami v akci.