Linda Fruhvirtová - Rogersová 1:2. Mladá Češka v rozhodujícím setu nestíhala

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Miami mezi Lindou Fruhvirtovou a Shelby Rogersovou z USA.

Jun 10

Plíšková konečně přešla přes první kolo. Uspěla i Linda Fruhvirtová

České tenistky zvládly vstup do travnatého turnaje v Nottinghamu.

Mar 20

Mar 19

Brenda Fruhvirtová - Carléová 2:0. Šestnáctiletá Češka slaví v Miami vítězství

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Miami mezi Brendou Fruhvirtovou a Marií Lourdes Carléovou z Argentiny.

Jan 30

Linda Fruhvirtová - Tichonovová 2:0. Češka začala v Thajsku suverénním vítězstvím

Sledovali jste on-line utkání prvního kola tenisového turnaje v thajském Chua Chin mezi Lindou Fruhvirtovou a Anastasií Tichonovovou z Ruska.

Oct 10

Parádní den českých tenistek. V Asii slavily výhry Fruhvirtová, Bouzková i Siniaková

Jelena Ostapenková z Lotyšska senzačně podlehla Korejce Back Ta-jon. Proti 569. hráčce světa přitom měla mečbol.

Sep 11

Fruhvirtová - Dartová. Češka nezvládla dohrávku a končí

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola ženského tenisového turnaje v Ósace mezi Lindou Fruhvirtovou a Harriet Dartovou z Velké Británie.

Feb 19

Fruhvirtová korunovala skvělý den českých tenistek: čtyři postupy na turnaji v Dubaji

Petra Kvitová, Barbora Krejčíková, Marie Bouzková a Linda Fruhvirtová neztratily na úvod lukrativního klání ani jeden set.