Chelsea senzaci nedopustila, v poháru jde dál. Ostudu si "uřízla" Swansea

Deník.cz / Sport 5 sources

Londýn - Fotbalisté Chelsea po výhře 2:0 nad třetiligovým Scunthorpe postoupili v 18. sezoně v řadě do čtvrtého kola Anglického poháru. Swansea podlehla 2:3 na hřišti Oxfordu, který hraje čtvrtou nejvyšší soutěž.

Chelsea zvládla třetiligového soka, je ve čtvrtém kole FA Cupu

Swansea z FA Cupu vyřadil tým ze čtvrté ligy. Chelsea postoupila

Blesk.cz / Sport

Chelsea porazila Scunthorpe, Swansea zaskočil tým ze čtvrté ligy

iDNES.cz

Fotbalisté Chelsea porazili ve třetím kole anglického FA Cupu Scunthorpe 2:0 a postoupili do další fáze. Další zástupce Premier League, velšská Swansea, překvapivě podlehla 2:3 Oxfordu, který hraje čtvrtou nejvyšší soutěž.

Arsenal odskočil Leicesteru, Chelsea poprvé pod Hiddinkem vyhrála

Londýn – Rozdíl mezi prvním Arsenalem a druhým Leicesterem se v anglické lize zvětšil na dva body. Zatímco Londýňané doma zdolali těsně Newcastle 1:0, překvapení sezony před vlastními fanoušky uhrálo pouze remízu 0:0 s Bournemouthem, který…

Jan 3

Chelsea se zvedá, Blues jasně vyhráli na hřišti Crystal Palace

Londýn - Branky tří rodáků z Brazílie rozhodli o vítězství londýnské Chelsea na hřišti Crystal Palace. Blues zvítězili jasně 3:0, když se trefili Oscar, Willian a Diego Costa. Tým dočasného kouče Guuse Hiddinka díky vítězství poskočil na…