Příští rok přijdu ještě silnější, říká po premiéře mezi elitou Plíšková

Týden.cz / Sport 6 sources

Vyřazená Plíšková: Nesedlo mi spaní, povrch ani program. Ale zklamaná nejsem

Karolína Plíšková už pár minut po vyřazení z Turnaje mistryň doufala, že získané zkušenosti využije příští rok.

Plíškové nesedl program, povrch ani spaní. Příště to bude lepší, slíbila

Blesk.cz / Sport

Nesedlo mi v Singapuru spaní, povrch a ani program. Ale dopadlo to dobře, říká Plíšková

Sport.cz

Příště přijedu zkušenější, plánuje Plíšková. Před Fed Cupem si odpočine

Singapur - S jednou výhrou, dvěma porážkami a ve skupině skončila pro tenistku Karolínu Plíškovou premiéra na Turnaji mistryň. Už pár minut po vyřazení ale doufala, že získané zkušenosti využije příští rok.

Úplně zklamaná nejsem, říká po vypadnutí z Turnaje mistryň Karolína Plíšková

Tenistka Karolína Plíšková do semifinále Turnaje mistryň neprošla. V přímém souboji o poslední postupové místo ze skupiny podlehla Polce Agnieszce Radwaňské 0:2 na sety. Plíšková byla jedinou hráčkou v Singapuru, která ještě mohla narušit…

Top Related Stories
270

Oct 28

Oct 28

Oct 26

Plíšková ještě na zápas pravdy s Radwaňskou nemyslí, v deblu teď chce porazit jedničky

Česká tenistka Karolína Plíšková zažila na Turnaji mistryň první porážku.

Oct 26

Zajistí si semifinále? Plíškovou čeká bitva s Ruskou Kuzněcovovou

Singapur - Karolína Plíšková si teoreticky už dnes může na tenisovém Turnaji mistryň v Singapuru zajistit postup do semifinále.

Oct 25

Plíšková bojovala i s rozhodčími: Říkala jsem si, že je všechno proti mně. Spát bude až do středy

Byla to až neuvěřitelná horská dráha, kterou Karolína Plíšková zažila v úvodním zápase Turnaje mistryň.

Oct 23

Plíšková se nerada předvádí. Ale musí si zvyknout, nemůžeme ji hladit po vláskách, říká Vaněk

Karolína Plíšková se s trenérem Jiřím Vaňkem připravuje na svůj pondělní premiérový start na Turnaji mistryň.

Oct 22

Plíšková nezažila lepší podmínky: Kdybych si vymyslela nějakou blbost, asi by mi ji splnili

Tenistka Karolína Plíšková je poprvé na prestižním Turnaji mistryň, což si náležitě užívá. Lepší podmínky prý nezažila.