Lipsko uspělo v Mohuči a stáhlo náskok Bayernu na deset bodů

fotbal.idnes.cz 5 sources

Fotbalisté Lipska zvítězili ve 27. kole německé ligy v Mohuči 3:2. Nováček využil úterní prohry Bayernu a na druhém místě tabulky zaostává za lídrem o deset bodů.

Lipsko vyhrálo v Mohuči a stáhlo náskok vedoucího Bayernu

Sport.cz

Fotbalisté druhého Lipska v 27. kole německé ligy vyhráli v Mohuči 3:2. Nováček využil úterní prohry Bayernu Mnichov s Hoffenheimem (0:1) a přiblížil se bavorskému lídrovi na deset bodů.

Hoffenheim si vyšlápl na Bayern, Lipsko tak stáhlo náskok

Berlín - Teprve druhou porážku v letošní sezoně bundesligy zaznamenali fotbalisté Bayernu. Bavorský velkoklub padl na půdě třetího Hoffenheimu 0:1, přesto i nadále vede tabulku před nováčkem z Lipska. Ten však alespoň stáhl náskok Mnichova…

Berlín - Fotbalisté druhého Lipska v 27. kole německé ligy vyhráli v Mohuči 3:2. Nováček využil úterní prohry Bayernu s Hoffenheimem (0:1) a přiblížil se bavorskému lídrovi na deset bodů.

Nenáviděné Lipsko zvládlo přestřelku, Daridova Hertha znovu padla

Týden.cz / Sport

Top Related Stories
26

Apr 15

Reus přispěl k výhře Dortmundu, Lipsko rozdrtilo Freiburg 4:0

Fotbalisté Lipska porazili v 29. kole německé ligy Freiburg jasně 4:0 a po čtvrté výhře za sebou ztrácejí z druhého místa na vedoucí Bayern sedm bodů. Bavorský velkoklub má ale večerní duel v Leverkusenu k dobru. Hoffenheim byl úspěšnější…

Apr 8

Lipsko rozhodlo v poslední minutě a má téměř jistou Ligu mistrů, Hoffenheim zaváhal

V německé bundeslize finišují boje o účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Téměř jistou účast v elitní soutěži má po výhře 1:0 nad Leverkusenem Lipsko