Motocyklová VC Argentiny 2018: Do kvalifikací zasáhlo počasí, v MotoGP se raduje Miller!

Auto.cz 3 sources

Kvalifikace na Velkou cenu Argentiny silničních motocyklů vyhráli v jednotlivých kubaturách Jack Miller (MotoGP), Xavi Vierge (Moto2) a Tony Arbolino (Moto3).

Abraham byl v kvalifikaci v Argentině třináctý, Kornfeil osmnáctý

iDNES.cz / Sport

Karel Abraham odstartuje do Velké ceny Argentiny silničních motocyklů v třídě MotoGP z třináctého místa. Druhý český závodník Jakub Kornfeil byl v kvalifikaci Moto3 osmnáctý.

Abraham dojel v kvalifikaci na VC Argentiny třináctý, vyhrál Miller

Týden.cz / Sport

GP Argentiny – Miller překvapil a QP vyhrál, Abraham třináctý

Sobotní počasí jezdcům připravilo podmínky, které nebyly snadné. Někdy to bylo na hladké, někdy na pneumatiky do mokra a ten, kdo zvolil správnou strategii a v pravou chvíli zariskoval, mohl získat. V třídě Moto3 vyhrál kvalifikaci mladý…

Top Related Stories
20

Apr 8

Kornfeil v Argentině vyjel dva body. V chaosu MotoGP Marquez sestřelil Rossiho

Závodníci bojovali o body ve Velké ceně Argentiny silničních motocyklů. Také v neděli hrálo velkou roli počasí.

Apr 8

Korfeil opět bodoval, ve Velké ceně Argentiny dojel čtrnáctý

Motocyklista Jakub Kornfeil bodoval i ve druhém závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Ve Velké ceně Argentiny dojel ve třídě Moto3 čtrnáctý a navázal na devátou příčku z úvodní Grand Prix v Kataru.

Apr 8

Motocyklová VC Argentiny 2018: Nejslabší kubaturu suverénně ovládl Marco Bezzecchi

Auto.cz open event

V argentinském Termas de Rio Hondo se jede druhá letošní motocyklová Grand Prix započítávaná do mistrovství světa