English

AutomobilRevue.cz

Thursday, Jul 19

07

KIA CEED – EVROPSKÁ SPOJKA

www.automobilrevue.cz

Počátkem podzimu vstoupí do prodejů třetí generace typu Kia Ceed. Znovu jsme usedli za volant, tentokrát již sériových vozů.

Wednesday, Jul 18

PEUGEOT 508 – RADIKÁLNÍ „SEDAN“

www.automobilrevue.cz

Modelovou obměnu značky Peugeot nyní korunuje sportovně střižený liftback 508, jenž se stává její skutečnou vlajkovou lodí.

Tuesday, Jul 17

11

Zetor představil

www.automobilrevue.cz

Na největším zemědělském veletrhu v ČR a ve střední Evropě představil Zetor novinky pro sezonu 2018.

07

Autobusy – Dálkový autobus FuturaVelkokapacitní Mercedes v pražských ulicích

www.automobilrevue.cz

Od září 2017 byl v pražských ulicích provozován další velkokapacitní autobus, tentokrát Mercedes-Benz 628.05 CapaCity L.

Monday, Jul 16

Trolejbusy – Projekty tuzemských tříčlánkových trolejbusůŠkoda Electric opět uspěla s trolejbusy v Rumunsku

www.automobilrevue.cz

Škoda Electric získala novou exportní zakázku – dodá trolejbusy pro rumunské město Galati.

Friday, Jul 13

13

MERCEDES-AMG PROJECT ONE – FORMULE PRO SILNICE

www.automobilrevue.cz

Přenos závodních technologií do silničních vozidel není nic nového. V podobě připravovaného vozu Mercedes-AMG Project ONE se na silnice dostane hybridní technologie Formule 1.

Thursday, Jul 12

15

FIAT 500X S-DESIGN 1.6 MULTIJET DDCT – VLASTNÍ STYL

www.automobilrevue.cz

I když v tmavé matně zelené barvě to nevypadá, Fiat 500X je civilnějším sourozencem Jeepu Renegade. Ve verzi S- Design je doslova k nepřehlédnutí.

Wednesday, Jul 11

VOLKSWAGEN CADDY ALLTRACK 2.0 TDI 4M – SKVĚLÝ UNIVERZÁL

www.automobilrevue.cz

Volkswagen Caddy Alltrack originálním způsobem kombinuje vlastnosti automobilů MPV a SUV. Dvojnásob to platí pro verzi s pohonem všech kol.

Monday, Jul 9

11

ŠKODA POPULAR – DODÁVKY – Pracanti

Dodávkové vozy Škoda Popular zůstaly ve stínu osobních automobilů téhož jména. Vyráběly se jen po desítkách kusů ročně, tím spíš si ale zaslouží připomenutí.

09

Ford/Renault – Distribuce ve městě

V redakčních testech poslední dobou nemáme příliš často klasické lehké užitkové vany. Tentokrát to snad napravíme.

Sunday, Jul 8

20

Automobil 7/2018 je v prodeji!

AutomobilRevue.cz

Právě vyšel červencový Automobil ročníku 2018. Připravena jsou v něm představení nejnovějších automobilů a technologií a nezapomněli jsme ani na tradiční rubriky historie a motorsport.

Wednesday, Jul 4

06

SEAT 800 (1964) – ŠPANĚLSKÝ ORIGINÁL

Typ 800 znamenal pro automobilku Seat průlom: šlo o první model vyvinutý přímo ve Španělsku. Vyráběl se jen velmi krátce a dnes jde o vyhledávaný sběratelský unikát.

Dodávková vozidla – Na dalších trzích

V polovině září - čtyři měsíce po úspěšném uvedení řady MAN TGE v Německu, Rakousku, Nizozemsku a Švýcarsku – představil výrobce nový model i na dalších klíčových evropských trzích.

Tuesday, Jul 3

TOP MARQUES MONACO 2018 – SEZÓNA HYPERSPORTŮ

Přes čtyřicet tisíc návštěvníků si nenechalo ujít patnáctý ročník výstavy exkluzivních automobilů a přidruženého luxusu.

FORD FOCUS – ČTVRTÉ POKRAČOVÁNÍ LEGENDY

Nový Ford Focus vznikl na čistém listu papíru, příslušnost ke značce Ford je však i přes úplně nové pojetí designu karoserie i jejích útrob jasně zřetelná. Přijíždí na zcela nové platformě a s novými motory, jež staví Ford Focus opět na…

Monday, Jul 2

HALL OF FAME 500 INDIANAPOLIS – Dvorana slávy

Nejslavnější závod Ameriky, a spolu se 24 h Le Mans a formulí 1 v Monaku nejproslulejší na světě, se letos dožil svého 102. ročníku...

OPERATIVNÍ LEASING PRO SOUKROMÉ OSOBY – Bez úspor i starostí

Operativní leasing je stále více vyhledáván i soukromými zákazníky. Službu původně určenou a nabízenou jen firmám nabízí také stále více subjektů, takže si lze vybírat nejen modely, ale i podmínky operativního leasingu.

Sunday, Jul 1

22

RENAULT 120 LET – Oslava za volantem

Francouzská značka Renault patří k pionýrům automobilového průmyslu, protože první model nesoucí jméno zakladatele brázdil pařížské ulice už v roce 1898. Od té doby značka prožila již tři výrazné etapy.

Friday, Jun 29

06

PORSCHE 917 (1969 – 1973) – Úspěšné monstrum

www.automobilrevue.cz

Superautomobil, který na rovince v Le Mans dosáhl rychlosti přes 380 km/h, byl nejen vítězem, ale také často neovladatelným monstrem...

JEAN-PIERRE WIMILLE – Hrdina, závodník a vizionář

www.automobilrevue.cz

Jean-Pierre Wimille obdržel posmrtně Řád čestné legie. Jeho četná vítězství a mezinárodní pověst významně zvýšily prestiž Francie.

Thursday, Jun 28

07

VOLVO V60 – DALŠÍ DÍL

www.automobilrevue.cz

Nové Volvo V60 je nejnovější aplikací univerzální platformy SPA. Přesvědčili jsme se, že jde o nejlépe jezdící Volvo současnosti.

06

Volkswagen Multivan – Třída sama pro sebe

www.automobilrevue.cz

Volkswagen Multivan není nutné představovat. Legendární MPV má ve svém segmentu dodnes výsadní postavení. Všestranný automobil zvládne každodenní provoz, přepravu mimořádných nákladů i volnočasové aktivity s celou rodinou nebo přáteli.

Wednesday, Jun 27

07

MERCEDES-BENZ TŘÍDY X 250d 4MATIC – DO TERÉNU I NA SILNICI

www.automobilrevue.cz

Globálně působící koncern Daimler dělá vše pro to, aby si udržel vedoucí pozici mezi výrobci užitkových automobilů všech kategorií.

DUESENBERG (1914 – 1966) – Je to Duesy!

www.automobilrevue.cz

Duesenbergy patřily k nejproslulejším americkým automobilům dvacátých a třicátých let a jejich výkony udivují ještě po dlouhých letech od zániku značky...

Pro městskou rozvážku – Nízké a plynové

www.automobilrevue.cz

Volvo Trucks rozšiřuje řadu nízkopodlažních kabin pro svá nákladní vozidla řady FE o několik dalších prvků. Většina z nich se týká zvyšování bezpečnosti provozu a produktivity řidičů. Současně je nově k dispozici plynový motor pro všechny…

Tuesday, Jun 26

DODGE CHALLENGER SRT DEMON – KROCENÍ BESTIE

www.automobilrevue.cz

Nejrychlejší velkosériový automobil současnosti nepochází ani z Německa, ani z Japonska. Jeho rodištěm je Kanada a jméno Demon je pro něj zřejmě tím nejpřiléhavějším jednoslovným označením...

06

Další platby – V Německu si připlatíte

www.automobilrevue.cz

MKD sice využívá především dálniční tahy, a ty jsou v Německu platbou mýta již dávno ošetřeny, nyní však přibydou i další silnice. Takže dopravci budou platit i na tzv. „poslední míli“.

ESPACE AUTOMOBILES MATRA – MODRÁ JE DOBRÁ

www.automobilrevue.cz

Venkovský Romorantin se sedmnácti tisíci obyvateli leží v regionu Střední údolí Loiry takřka ve středu Francie. Rovinatá krajina směrem na východ je porostlá hlubokými lesy, čas od času přerušenými ploty, většinou opuštěnými letišti a…

Monday, Jun 25

07

MERCEDES-BENZ TŘÍDY G (W464) – Stejně, ale zcela nově

www.automobilrevue.cz

Po 39 letech a mnoha modernizacích přichází Mercedes-Benz se zcela novou konstrukcí terénní třídy G. I když došlo k výměně techniky a vlastnosti se změnily, zaměření tohoto speciálního modelu zůstává stejné.

06

VÝSTAVA OLDŘICH UHLÍK – Uhlík u Sodomků

www.automobilrevue.cz

Od první únorové neděle až do konce roku probíhá ve vysokomýtském Muzeu českého karosářství výstava připomínající pražského karosáře Oldřicha Uhlíka a jeho podnik.