Hlavní zpráva
Sledujeme 40 podobných článků u této zprávy

Menšík uhranul i Madrid. V dramatické bitvě udolal světovou desítku Dimitrova

Aktuálně.cz / Sport 8 zdrojů

Osmnáctiletý tenista Jakub Menšík ve druhém kole Masters v Madridu porazil 6:2, 6:7 a 6:3 světovou desítku Grigora Dimitrova z Bulharska.

Menšík má další skalp! Dál jde i Lehečka, Macháč schytal kanára

Sport.cz

Jakub Menšík má další velký skalp. Osmnáctiletý český tenista ve druhém kole Masters v Madridu porazil 6:2, 6:7 a 6:3 světovou desítku Grigora Dimitrova z Bulharska. Jiří Lehečka zahájil antukovou sezonu vítězně. Po problémech se zády a…

Menšík - Dimitrov 6:2. Precizní Čech vyhrál set, bulharská hvězda je v nesnázích