May 7

Hokejistům se generálka na světový šampionát nepovedla, podlehli Švýcarsku

Přibližně v 19:30 oznámí trenér národního mužstva Kari Jalonen nominaci na světový šampionát v Tampere a Rize, který začne v pátek.

Nov 28

Samková ovládla generálku na olympiádu, vyhrála osmnáctý závod Světového poháru

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála na budoucí olympijské trati v čínském Secret Garden závod Světového poháru a oslavila 18. triumf v seriálu.

Jan 17

Světový pohár zrušen. Špičkoví hokejisté se proti sobě v roce 2020 nepostaví

Pokračování turnaje komplikují rozhovory o nové kolektivní smlouvě mezi NHL a hráčskou asociací.

Jan 18

Generálka na paralympiádu. Čeští sledge hokejisté byli na turnaji 4 Nations třetí

Důležitou herní přípravu za sebou mají hráči české sledge hokejové reprezentace.

Sep 9

Přindiš jako první český kajakář vyhrál Světový pohár

Vít Přindiš se díky šestému místu v závěrečném závodě SP udržel v čele seriálu a slaví jako první český kajakář celkový triumf.

Sep 9

Čeští inline hokejisté získali na světovém šampionátu bronz

Čeští inline hokejisté porazili v utkání o 3. místo na mistrovství světa organizace FIRS v čínském Nankingu Kanadu vysoko 5:0 .

Dec 2

Čeští sledge hokejisté v generálce na finále MS porazili Japonce. Opět s nulou

Čeští sledge hokejisté ani ve třetím zápas na mistrovství světa skupiny B v japonském Tomakomai neprohráli. Domácí výběr v pátek porazili 2:0.

Sep 15

Generálka vyšla. Hokejisté před Světovým pohárem porazili mladé Severoameričany

Přestože čeští hokejisté ztratili proti Severní Americe do 23 let dvougólové vedení, nakonec zvítězili 3:2.

Sep 14

Hokejisté nastoupí v generálce na SP ještě bez útočníka Sobotky

"Potrénoval jsem a zlepšuje se to každým dnem," uvedl Sobotka po úterním tréninku

Sep 14

Voráček cítí před Světovým pohárem v českém týmu pohodu

Široký realizační tým dodává podle Jakuba Voráčka mužstvu před Světovým pohárem maximální servis.

Sep 14

Američané v generálce na Světový pohár porazili Finsko 3:2

Washington - Hokejisté Spojených států amerických zdolali ve Washingtonu v generálce na Světový pohár Finsko 3:2. Domácí díky gólům T.J. Oshieho, Ryana Keslera a Dereka Stepana vedli ve 26. minutě už 3:0. Finové v závěru po trefách Patrika…