English

Today News

21

Náhlá smrt Jaroslava Kubery: Předpověděl ji týden předem!

Deník.cz / Sport

Smrt politika Jaroslava Kubery všechny překvapila, pár dní před ní totiž předseda senátu vypadal v naprosté formě! Paradoxní ovšem je, že Kubera svou smrt vlastně předpověděl!

19

Tereza Hlůšková: Soud zazdil poslední naděje, hrozí jí doživotí!

Deník.cz / Sport

Tereza Hlůšková byla ještě před Vánoci velká optimistka a věřila, že se brzy dostane domů. Realita je ale bohužel úplně jiná. Po několikátém odložení případu pašeračky před pár dny rozhodl soud šokujícím způsobem!

18

Restaurátoři na Nové radnici zachraňují unikátní fresku. Zásahy prodlouží opravy

Deník.cz / Brno

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Brněnské radní na Nové radnici v létě minulého roku vystřídali restaurátoři. V sále radních se totiž snaží zachránit původní barokní fresku. Po jejím odkrytí zjistili, že je v mnohem horším stavu, než ukazovaly sondy v…

17

Proč princ Harry skutečně odešel od rodiny? Vévodkyně Meghan chystala rozvod!

Deník.cz / Sport

Harry a Meghan se rozešli! Stalo se tak krátce před oznámením odchodu od povinností zástupců královské rodiny. Vévodkyně ze Sussexu, Meghan Markle, dokonce manžela opustila!

František Nedvěd: Hrůzný kolaps, známý zpěvák se podíval smrti do očí!

Deník.cz / Sport

František Nedvěd si letošní Vánoce moc neužil. Během svátků totiž skončil v nemocnici a diagnóza byla velice znepokojující. Zpěvákovi selhalo srdce a musel na nebezpečnou operaci, přesto ale tvrdí, že koncertovat nepřestane!

14

Má sexy postavu a nahoty se nebojí! Takhle žhavá je zlá sestra ze Slunečné

Deník.cz / Sport

Představitelka zlé sestry Sylvy v seriálu Slunečná, Bára Jánová, není žádná začátečnice. Vidět jste ji mohli už v seriálech Ordinace v růžové zahradě 2 nebo v Doktorech z počátků, kde se před kamerou svlékla. Může si to totiž dovolit,…

12

Greta Thunbergová přestala jíst: „Je šťastná, ale já mám strach," přiznal otec

Deník.cz / Sport

Otec Grety Thunbergové přiznal, že postavit šestnáctiletou dceru do čela "frontové linie" boje proti změně klimatu byl velmi "špatný nápad".

10

Porota z Peče celá země: Slavíkovou dohodil Maršálek, pekla pro Craiga i Mandelu

Deník.cz / Sport

Česká televize nedávno odstartovala pořad Peče celá země. Na place se sešlo 12 amatérských pekařů, kteří se snaží obhájit prvenství. Výkony hodnotí porota složená ze špiček ve svém oboru – Josefa Maršálka a Mirky van Gils Slavíkové. Na…

09

Zákaz předjíždění pro kamiony: nově od Domašova a Rohlenky

Deník.cz / Brno

Na třech úsecích dálnice D1 v Jihomoravském kraji bude od konce ledna pro řidiče kamionů platit zákaz předjíždění. Důvodem je zvýšení plynulosti a bezpečnosti dopravy.

Upocený Tolkki u hrobky Karla Gotta sklízí kritiku: : "Vrať se do Finska!"

Deník.cz / Sport

Timo Tolkki se po příletu do Prahy ihned vydal navštívit hrobku svého zesnulého tchána Karla Gotta. Následně z místa nahrál na svůj Facebook fotografii, dočkal se ale ihned obrovské kritiky! Podle fanoušků by se měl vrátit domů a přestat…

08

Brno proti nenávisti. Výhrůžka na mešitě je nepřípustná, podepisují politici

Deník.cz / Brno

Nešiřte islám v ČR! Jinak vás zabijeme. Tento výhrůžný nápis se objevil začátkem ledna na brněnské mešitě. Podle spolku Otevřené Brno je takové zastrašování nepřípustné. Proto dal na internet veřejnou výzvu Brno proti nenávisti.

Hvězdy Harryho Pottera, víte s kým hlavní herci randí?

Deník.cz / Sport

Herecké hvězdičky z filmů o Harry Potterovi zná asi každý. Jak ale žijí a co dělají ve svém soukromí? Zapátrali jsme pro Vás po partnerech hlavních postav! Kdo už se oženil a kdo je stále single! Víme vše!

01

Už žádné pivo na zemi u kostela. Pravidla na Jakubském náměstí v Brně zpřísní

Deník.cz / Brno

Na Jakubském náměstí začnou od letní sezony platit přísnější pravidla. Provozovatelé rozšíří zahrádky za kostel, lidé už tak nebudou pít alkohol volně na ulici.

Tuesday, Jan 21

21

Představitel Radka Mastného z Ulice má ZVLÁŠTNÍ ÚCHYLKU!

Deník.cz / Ekonomika

Herec Pavel Novotný se do podvědomí veřejnosti a televizních diváků dostal především rolí zákeřného Radka Mastného z nekonečného seriálu Ulice. O jeho soukromém životě ale ví jen málokdo. Svou rodinu i blízké herec chrání, jak se dá. Ale…

18

Dominika Gottová promluvila: Její manžel Timo Tolkki má milionové dluhy!

Deník.cz / Sport

Dominika Gottová zažila o víkendu nemilé překvapení, když ji během směny neohlášený navštívil její manžel Timo Tolkki. Finský muzikant dorazil do Prahy bez koruny se záměrem získat svou ženu zpět! Ona ale jakýkoliv návrat rázně odmítá a…

16

Náhlá smrt Jaroslava Kubery: Předpověděl ji týden předem!

Deník.cz / Sport

Úmrtí politika Jaroslava Kubery všechny překvapilo, pár dní před ní totiž předseda senátu vypadal v naprosto dokonalé formě! Paradoxní ovšem je, že Jaroslav Kubera svou smrt vlastně předpověděl!

Silné mrazy udeřily i na Znojemsku. Mrzla nafta i hrozny ve vinohradech

Deník.cz / Brno

Před pětatřiceti lety zasáhla Československo vlna mrazů. Na jižní Moravě klesly teploty na minus třicet stupňů, což byla třetí nejnižší hodnota od roku 1925.

15

V Branišovicích dostali 500 vratných kelímků. Využijí je při akcích

Deník.cz / Brno

Pět stovek ekologických kelímků získali od Jihomoravského kraje obyvatelé Branišovic na Brněnsku, kteří se zapojili do kampaně Kraj bez plastů.

14

Princ Harry NENÍ OTCEM ARCHIEHO: Testy DNA odhalily ŠOKUJÍCÍ PRAVDU!

Deník.cz / Sport

Harry a Meghan si v posledních dnech prožili hned několik nešťastných, aži zdrcujících okamžiků. Odchod z královské rodiny, nutné změny plánů, a teď… zdrcující klepy točící se okolo původu malého Archieho, mininka skandální dvojice.…

13

Vévodkyně Kate prosí Williama o odpuštění: Nenávist může zničit celou rodinu!

Deník.cz / Sport

Britská královská rodina je na pokraji totální destrukce! Princ Andrew zápolí se skandálním přátelstvím se zesnulým zvrhlíkem Jeffreym Epsteinem, zatímco princové William a Harry jsou spolu na kordy. Aby toho nebylo málo, začala se hroutit…

12

Zapojili se do systému třídění a ušetří. Židlochovičtí zaplatí za odpad méně

Deník.cz / Brno

Méně peněz za odpad zaplatí od ledna obyvatelé Židlochovic. Lidé, kteří jsou zapojení do systému třídění, dají čtyři sta korun za osobu a rok, ostatní o dvě korun navíc.

Vlci se podhrabali, utekli. Zoo je celý den zavřená, hledají další úniková místa

Deník.cz / Brno

Čtyři vlci arktičtí utekli v úterý ráno z výběhu Beringie v zoologické zahradě v Brně. Naštěstí se daleko nedostali. Chovatelům se je podařilo odchytit ještě v areálu zahrady a vrátit je do výběhu. Zoo byla přesto celý den z preventinvích…

Tajná návštěva sirotčince! Chtějí Brad Pitt a Jennifer Aniston adoptovat dítě?

Deník.cz / Sport

Od té doby, co se rozvedli každý doufá, že se dají znovu dohromady. Jennifer Aniston a Brad Pitt přece patří k sobě. Malou naději svým příznivcům dali nedávno, když spolu navštívili sirotčinec v dalekém Mexiku. Uvažují snad o adopci dítěte?

10

Přibyly lípy i ovocné stromy. Cvrčovičtí ozeleňují obec

Deník.cz / Brno

Deset lip přibylo u zídky učiliště. Cvrčovičtí tím pokračují v ozeleňování obce.

KOBRA 11: Semir, Alex, Andre a další. Co dělají herci od DÁLNIČNÍ POLICIE teď?

Deník.cz / Sport

Jejich protivníci jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne, v noci. Přesně takhle začínal seriál, který milovali hlavně kluci, ale občas se i nějaká ta holka našla. Hoši z Kobry 11 byli drsní a s nikým se…

Dominika Gottová: Šílený manžel ji pronásleduje, chce ji zpět za každou cenu!

Deník.cz / Sport

Dominika Gottová před svým manželem utekla ze vzdáleného Finska zpět do Čech, kde se snaží o nový začátek. Tolkki ale rozchod odmítá akceptovat a tak nyní předvádí něco, co by se dalo považovat za stalking!

09

Bývalka Kluse je zase v tom! Tahle party bude stát za to, říká Zahradnická

Deník.cz / Kultura

Kdysi randila třeba s Tomášem Klusem nebo Vojtěchem Dykem. Lenka Zahradnická slabost pro muzikanty prostě nezapře. I její osudový muž, Michal Vavro, se živí hudbou. Právě s ním nyní čeká druhé dítě, kterého se už teď nemohou dočkat. Svoje…

08

Pohořelice: Nové kabiny i pisoáry. Lidé si odskočí na nové WC

Deník.cz / Brno

Vystupoval tam Zdeněk Izer, před pár lety i Jiřina Bohdalová. Návštěvníci různých kulturních představení v budově kina v Pohořelicích na Brněnsku od ledna nově využívají opravené toalety.

07

Monika Štiková řekla ANO! Její zajda ji požádal o ruku a dal jí luxusní prsten

Deník.cz / Sport

Moniku Štikovou už čeká jen růžové období. Co na tom, že se jí rozpadla celá rodina. Teď bude mít rodinu novou. Její přítel Petr Binias poklekl s velkým diamantem a požádal svoji lásku o ruku. Blonďatá diva řekla jak jinak než ANO.

Trolejbusová zastávka Konečného náměstí je na původním místě. Ale bez lavičky

Deník.cz / Brno

Provizorní trolejbusovou zastávku v Kotlářské ulici v centru Brna vrátili na původní místo už před několika týdny. Jenže bez lavičky pro cestující.