English

Today News

14

Vévodkyně Kate má dost šikany: Chystá velkou změnu!

sip.denik.cz

Vévodkyni z Cambridge znají lidé po celé světě hlavně pod jménem Kate, ačkoliv ona sama tuto zkratku nesnáší! Dlouho se spekulovalo, proč Kate Middleton toto oslovení vadí, před nedávnem se ale konečně odhalil pravý důvod!

04

Jak vypadá víkendový domek Jennifer Lopez a Alexe Rodrigueze?

Deník.cz / Bydlení

Slavný pár utratil 1,4 milionu dolarů za víkendové sídlo na předměstí Encina v údolí San Fernando v Los Angeles. Do nemovitosti prý investovali proto, aby měli kam na víkend vozit děti. V této oblasti to není první dům, který zde již…

Friday, Jul 10

20

Václav Postránecký: Před smrtí namluvil Bobule. Co skrýval ve sklepě?

sip.denik.cz

Václav Postránecký sice před rokem podlehl vážné nemoci, v srdcích rodiny i fanoušků ale žije dál! Před pár dny se sešli pozůstalí herce a zavzpomínali na něj u vína! Tomu totiž Postránecký holdoval a dokonce měl ve sklepě vlastní "poklad"!

Pokládáme keramiku na původní obklady

Deník.cz / Bydlení

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a nechce se vám vybourávat původní obklady, nebo zkrátka nemáte tolik financí na kompletní odstranění původních dlaždiček a novou vyzdívku? Využijte původní obklady jako základ pro nové obložení!

18

Stavba repliky vyhořelého dřevěného kostela v Třinci už začala

Deník.cz / Bydlení

V pátek 10. července začala stavba dřevěných konstrukcí repliky vyhořelého kostela v Třinci-Gutech. Obvodové stěny by měly být z připravených kmenů hotovy za několik týdnů, poté se tesaři pustí do šindelové střechy. ČTK to řekl vedoucí…

13

Jason Statham s vlasy: Akčního hrdinu nejspíš vůbec nepoznáte

sip.denik.cz

Snad žádná ze současných hollywoodských hvězd není tak známá svou ikonickou „plešatostí“ jako Jason Statham. Už jste ale viděli jeho fotogafie, na kterých má vlasy?

11

Dominika Gottová: Timo Tolkki se po setkání sbalil a odjel ze země! Co se stalo?

sip.denik.cz

Dominika Gottová se už pár týdnů obávala návratu svého psychicky nemocného manžela Tima Tolkkiho. K velkému překvapení všech se ale hudebník v Praze dlouho neohřál a po schůzce s manželkou odjel zpět do Finska!

10

Jak bydlí Josef Maršálek z Peče celá země: funkční dům plný želv, morčat a tašek

Deník.cz / Bydlení

Díky pořadu Peče celá země zná jeho tvář skoro každý. Světoběžník Josef Maršálek, který pekl sladké dobroty například pro britskou královnu Alžbětu a korunního prince Charlese nebo pro luxusní obchodní dům Harrods, zakotvil v jihočeské…

07

Elvis Presley se musí z nebe smát: Z krásy jeho vnuka se vám podlomí kolena

sip.denik.cz

Fotografie dospělého syna Lisy Marie Presleyové, který je až neuvěřitelně podobný svému dědečkovi Elvisovi Presleymu, doslova zbourala celý internet.

04

Karel Gott a velká změna: Tajemství jeho životního obratu

sip.denik.cz

Co všechno se prozradilo na Karla Gotta po jeho odchodu na věčnost? Celá řada velmi šokujících věcí! Mluvit o něm totiž začali i lidé, kteří předtím celou jeho kariéru ohleduplně mlčeli. Nejvíc svými slovy na účet mrtvého zpěváka…

01

Jak vybrat zastřešení bazénu: luxusní řešení prodlouží koupací sezonu

Deník.cz / Bydlení

Bazénový kryt chrání vodu před mechanickými nečistotami, a snižuje tak nároky na bazénovou chemii. Postačí vám plachta, nebo je vhodnější investovat do pevného zastřešení?

Thursday, Jul 9

17

Rozvod Prachařových graduje: Agáta shání boháče a vrací se k příjmení Hanychová!

sip.denik.cz

Agáta a Jakub Prachařovi už budou brzy úředně rozvedeni. Obě strany ale musely učinit jisté ústupky a ex modelka nyní prozradila, jaké jsou její další plány!

15

Ivana Gottová: Věštkyně popsala, co tajný milenec způsobuje v rodině

sip.denik.cz

Slovenská věštkyně Graciela poslední dni způsobuje rozruch svými tvrzeními! Vdově Ivaně Gottové totiž přisoudila milence a nyní dokonce přidává i detaily o údajném partnerovi!

13

Sešlou hvězdu seriálu Přátelé zabijí rouška: U konce s dechem!

sip.denik.cz

Matthew Perry měl v minulosti problémy se závislostí na alkoholu a lécích na předpis. Bylo to hlavně v době natáčení seriálu Přátelé.

12

Zahradní posezení: Z materiálů vládnou zejména dřevo a plast

Pohodové dlouhé večery venku si slibuje od léta snad každý majitel rodinného domu. Není nic příjemnějšího než si sednout třeba ke sklence vína a užívat si romantický západ slunce. Hodně důležité je ale především to, abyste tyto chvilky…

09

Nejšílenější slavné vztahy: Útok holí, vyražené zuby, ponížení s protézou

sip.denik.cz

Když skutečná láska mizí, partneři jsou často na kordy! Podívejte se na sedmičku párů, které se rozpadly tím nejhorším možným způsobem.

01

Škvoři na zahradě: pomocníci, nebo škůdci?

Śkvorů se lidé obvykle štítí, nebo přímo bojí. Kleštičky na zadečku vypadají zákeřně a mohly by nám proštípnout ušní bubínek. Přes nevábný vzhled se přitom škvoři mohou stát užitečnými pomocníky na zahradě.

Wednesday, Jul 8

19

Seriál Slunečná přivítá na place hollywoodskou hvězdu z Harryho Pottera!

Deník.cz / Sport

Slunečná je největší seriálový trhák posledních let! Scénáristé proto nic nepodceňují a diváci se po letní pauze na co těšit! Do děje totiž vstoupí herec, který zazářil například v Harry Potterovi!

18

Jak mít rozkvetlý balkon jako z pohádky: základem je dobře zvolený truhlík

Ve vyprahlých letních dnech jsou pro rostliny na balkonech a terasách spásou samozavlažovací truhlíky. Stejně dobře se osvědčí na chalupě, když nemáte čas na pravidelnou zálivku.

17

Čekanka obecná: léčivka s širokým využitím

Při výletech do přírody můžeme často najít i poklady, kterých bychom si běžně nevšimli. Mezi ně patří i modré květy čekanky – bylinky, která má pro naše zdraví ohromné účinky.

15

Co odhalila Jacksonova pitva? Vpichy i na zádech, rty plné barviva a vychrtlost!

sip.denik.cz

Vyzáblý až na kost, rozpíchaný od injekčních jehel a tělo plné silných léků. Tak popsal koroner tělo zesnulého zpěváka Michaela Jacksona.

10

Karel Gott a jeho nedožité narozeniny: Rodina řeší další problémy s hrobem!

sip.denik.cz

Karel Gott by za týden oslavil jednaosmdesáté narozeniny, s tímto datem ale pozůstalí po zpěvákovi řeší nepříjemné problémy! Hřbitovní správa dokonce musela přijmout zvláštní opatření!

08

Dojemné gesto dcery Paula Walkera: Náhradní rodina, kterou by otec miloval

sip.denik.cz

Meadow Walker je dcera hollywoodské hvězdy Paul Walkera, herce známého ze série filmů Rychle a zběsile, který tragicky zemřel při autonehodě ve věku pouhých 40 let. Dospívající Meadow nyní, 7 let po nehodě, ukázala svou novou rodinu…

Pamatujete Cardigans? Jejich zpěvačka se zcela změnila!

Deník.cz / Sport

The Cardigans jsou švédská hudební skupina, která koncem devadesátých let se svými klipy dobyla svět. V čele s oslnivou zpěvačkou Ninou, po které toužili muži ze všech koutů zeměkoule, se objevovala skupina snad ve všech hudebních pořadech…

06

Slavní NEVĚRNÍCI, nebo jen OBĚTI VÁŠNĚ? Tajné fotky inflagranti v galerii!

sip.denik.cz

Vůči lásce není nikdo imunní. Své o tom ví i těchto osm celebrit, které byly přistiženy přímo při činu. Některé hvězdy jsou svými avantýrami známé široko daleko a šlo u nich již o několikátý případ záletnictví. Kdo je chronický dívkař, kdo…

01

Z čeho se skládá malta a jak ji namíchat

Maltu můžeme použít jako spojovací materiál ke zdění, nebo jako hmotu pro omítku. Na trhu jsou k dostání suché směsi, které se jen smíchají s vodou, a je hotovo. Spousta lidí přesto preferuje přípravu malty pěkně postaru.

Tuesday, Jul 7

21

Timo Tolkki: Drsný rozchod s milenkou Ingrid! Bude hledat útěchu u Gottové?

Deník.cz / Sport

Timto Tolkki se vrátil před pár dny do Prahy, stále ale plánoval, že brzy odletí do Mexika, kde nechal svou mladou milenku Ingrid Bell. Ta mu ale dala drsné kopačky a zablokovala si ho!

18

Vévodkyně Kate jako znovuzrozená Lady Diana: Elegance jako vzor!

Deník.cz / Sport

Vévodkyně Kate si na sebe může vzít cokoli a po světě budou mít její šaty okamžitě miliony kopií. I kdyby šla v pytli. To se samozřejmě nestane, Kate Middleton dává přednost elegantním outfitům, které mnohdy nemá z vlastní hlavy.…

16

Ivana Gottová už má novou lásku! Co je pravdy na šokujícím tvrzení?

Deník.cz / Sport

Před pár dny rozvířila vody showbyznysu věštkyně Graciela, která tvrdí, že Ivana Gottová už má vedle sebe nového muže, kterého navíc potkala ještě když její manžel Karel Gott byl naživu! My jsme ale zjistili zcela jiné informace!

12

Vladko Dobrovodský se po letech ozval do Čech! Co dělá a proč se skrývá?

sip.denik.cz

Vladko Dobrovodský už mnoho let žije v cizině, do rodné země se ale nevrací ani na výlet! Přes to se ale vítěz po dlouhých letech ozval a popsal, jak aktuálně žije a proč se schovává před popularitou!