English

Saturday, Jun 15

15

09

Muže v černém nezachrání ani ženy ani hlouposti pohledného Chrise Hemswortha

IHNED.cz / Art

Další pokračování sci-fi komedie Muži v Černém tentokrát s podtitulem Globální hrozba nevytvořilo velký fikční svět pro lidi.

Friday, Jun 14

19

Tuesday, Jun 11

18

14

Sunday, Jun 9

17

Manifest jinakosti a vzpoura proti otcům. Nový X-Men může pořádně nudit

IHNED.cz / Art

Fyzickou sílu v novém X-Menovi nahradily telekinetické a telepatické schopnosti.

Friday, Jun 7

01

Saturday, Jun 1

16

(Za)biják Kamila Fily: Rocketman je fantazie o Eltonu Johnovi. Film utíká od smutku k zábavě

IHNED.cz / Art

Rocketman je životopisný snímek o hudebníkovi Eltonu Johnovi. Je uctivý a konformní podobně jako film Bohemian Rhapsody o Freddiem Mercurym.

Wednesday, May 29

22

Sunday, May 26

15

11

Saturday, May 25

09

(Za)biják Kamila Fily: Will Smith jako džin je povedený chvástavý raper. Jinak jde z Aladina smutek

IHNED.cz / Art

Styl režiséra zběsilých černých komedií Guye Ritchieho není ve snímku Aladin patrný. Poloanimovaná muzikálová pohádka, ve které se mísí kultury a hudební styly, zůstává obsahově téměř stejná jako předešlý čistě animovaný film.

Friday, May 24

01

Tuesday, May 21

13

Friday, May 17

10

Thursday, May 16

16

(Za)biják Kamila Fily: Johne Wicku, mrtvých je tak akorát. Film má vypadat jako jedna velká akční scéna

IHNED.cz / Art

Na třetím pokračování akčního snímku John Wick poznáte styl po několika okamžicích, tvrdí filmový kritik Kamil Fila.

Wednesday, May 15

08

Saturday, May 11

11

09

Staněk plní zadání Hradu, hraje politickou hru, Zeman má s Fajtem problém, říká ředitel galerie Dox Válka

IHNED.cz / Art

Jsem přesvědčen, že ministr Staněk skončí, je zdiskreditován, jeho pozice je neudržitelná, říká Leoš Válka, ředitel Doxu a zástupce autorů petice za odstoupení ministra kultury Antonína Staňka.

Friday, May 10

01

Monday, May 6

09

Saturday, May 4

19

Friday, May 3

09

01

Monday, Apr 29

11

Friday, Apr 26

08

(Za)biják Kamila Fily: Poslední Avengers dojímají. Velké finále komiksové ságy se neobešlo bez ztrát postav

IHNED.cz / Art

Na film Avengers: Endgame čekali fanoušci zhruba rok. Podle filmového kritika Kamila Fily se jedná o největší film roku co se týče množství emocí a akcí. Plakat bude na jeho závěru každý, dodává Fila.

01

Thursday, Apr 25

17