English

Today News

07

01

Wednesday, Feb 20

11

Tuesday, Feb 19

18

S Karlem Lagerfeldem odešla ikona, končí jedna éra módy, říká šéfredaktorka Vogue Andrea Běhounková

art.ihned.cz

Odešel obrovský talent, byl to geniální vizionář. Za svou image se schovával, říká šéfredaktorka Vogue Czechoslovakia Andrea Běhounková.

13

Monday, Feb 18

01

Saturday, Feb 16

22

10

(Za)biják Kamila Fily: Léto s gentlemanem je nejcudnější český film. Je zábavný, ale nemůže se nikomu líbit

IHNED.cz / Art

Léto s gentlemanem je nová česká romantická komedie, ve které hraje hlavní roli Jaromír Hanzlík. Ten k filmu napsal i scénář.

Friday, Feb 15

11

01

Thursday, Feb 14

13

Monday, Feb 11

19

Meryl Streepová posloužila ve filmu Smrt jí sluší dinosaurům a jejich kůži

IHNED.cz / Art

Režisér Robert Zemeckis si vyzkoušel v černé komedii Smrt jí sluší nové digitální triky, které se později použily v Jurském parku.

08

07

Friday, Feb 8

16

01

Wednesday, Feb 6

14

Monday, Feb 4

20

TV ovladač Kamila Fily: Vymítač ďábla byl na svou dobu skandální film. Slávu mu zajistila generační vzpoura

IHNED.cz / Art

V hororu Vymítač ďábla byly k vidění šílenosti, které si do té doby Hollywood nedovoloval dávat do filmu.

Sunday, Feb 3

13

Bez muže jsi nula. Poselství Žen v běhu je laciné, hodnotí v recenzi Kamil Fila

IHNED.cz / Art

Filmový kritik Kamil Fila hodnotí novou českou komedii Ženy v běhu.

08

Friday, Feb 1

01

Thursday, Jan 31

Monday, Jan 28

19

TV ovladač Kamila Fily: Herci v Mortal Kombat bojová umění příliš neovládali. Populární zůstalo jen techno

IHNED.cz / Art

Snímek Mortal Kombat vychází z počítačové hry, která je brutální. Pro přístupnost museli tvůrci film sestříhat.

Friday, Jan 25

01