English

Today News

10

Friday, Feb 22

08

Thursday, Feb 21

11

Wednesday, Feb 20

21

Tuesday, Feb 19

11

01

V Česku jde platit mobilem s Androidem i iOS. Na světě využívá bezkontaktní mobilní platby přes 240 milionů lidí

infografiky.ihned.cz

Do Česka přichází platební služba Apple Pay, která umožňuje bezkontaktní placení chytrými telefony a hodinkami značky Apple. Už přes rok tu funguje obdobná platební služba Google Pay pro Android.

Sunday, Feb 17

15

Saturday, Feb 16

17

Friday, Feb 15

18

08

Wednesday, Feb 13

11

08

Tuesday, Feb 12

Monday, Feb 11

01

Saturday, Feb 9

08

Thursday, Feb 7

21

15

Wednesday, Feb 6

23

12

09

Fortnite? Viděl jsem desítky závislých dětí, hra je návyková jako heroin, říká expert

IHNED.cz / Tech

Hra Fortnite je úspěšná i proto, že na ní vzniká závislost snadněji než na jiných hrách, je rychlá a akční a navíc zdarma, tak si ji každý může stáhnout, chodí ke mně teenageři, kteří mají potřebu o hře mluvit, vytvořila se kolem ní…

Tuesday, Feb 5

08

Monday, Feb 4

Saturday, Feb 2

00

Friday, Feb 1

11

Thursday, Jan 31

09