English

Zkažená dovolená těhotné Leové: S karavanem uvízli v horách

Blesk.cz / Celebrity

Chystali se na cestu do slunné Itálie, ale jejich pojízdný domov jim překazil plány. Těhotná modelka Monika Leová s rodinou uvízla v Rakousku, kde museli nechat obytný vůz v autoservisu.

More from Blesk.cz / Celebrity

Sep 5

Stále těhotná Monika Leová: Divoké vyvolání porodu!

Podruhé těhotná modelka Monika Leová (32) je, jak se říká, už na rozsypání. Jenže miminku se pořád nechce ven! Jakým způsobem se snaží krásná Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013 "vypudit" své děťátko z bříška, když ani lékařské hmaty -…

Aug 4

Monika Leová v 9. měsíci: Vyvolává si porod?!

Modelka Monika Leová (32) jde ve svém druhém těhotenství do finále. Co nevidět se jim narodí chlapeček, kterého se nemůžou dočkat. A jak se zdá, kráska jeho příchod na svět pokouší už teď.

May 26

Zkažená dovolená těhotné Leové: S karavanem uvízli v horách

Blesk.cz / Celebrity

Chystali se na cestu do slunné Itálie, ale jejich pojízdný domov jim překazil plány. Těhotná modelka Monika Leová s rodinou uvízla v Rakousku, kde museli nechat obytný vůz v autoservisu.

May 24

Těhotná Monika Leová porovnává bříško: Stejná velikost, dva měsíce rozdíl

Blesk.cz / Celebrity

Už brzy se Monika Leová (31) stane dvojnásobnou maminkou. Pár měsíců před porodem se nechala nafotit s těhotenským bříškem, aby měla památku i na druhý požehnaný stav. A svá bříška z obou těhotenství porovnala.

May 10

Těhotná Monika Leová odhalila pohlaví dítěte: Druhá holčička, nebo to tentokrát bude chlapeček?

Blesk.cz / Celebrity

Na počátku března oznámila, že čeká miminko, nyní upřesnila, zda se dočká další dcerky... anebo synka. Modelka Monika Leová (31) to, jak je jejím dobrým zvykem, sdělila svým fanouškům velice originálně - prostřednictvím sociálních sítí.

Mar 27

Těhotná Monika Leová ulovila Thora: Poplakala si i sáhla!

Blesk.cz / Celebrity

Kapitální úlovek se na australském pobřeží podařil modelce Monice Leové (31). Těhotná kráska ulovila herce Chrise Hemswortha (39), kterého proslavila role boha Thora v marvelovce Avengers!

Jul 9

Monika Leová poprvé s dcerou na dovolené: Noc v opiátech!

Moderátorka a modelka Monika Leová (29) vyrazila s manželem Martinem a dvouměsíční dcerkou Miou na dobrodružnou dovolenou. A první noc strávili na příznačném místě.

Jun 7

Tohle je tělo po porodu! vzkazuje Monika Leová všem novopečeným maminkám

Bývalá moderátorka Primy Monika Leová (29) má za sebou šestinedělí, ale známky porodu jsou na jejím těle stále znát. A tak se rozhodla povzbudit všechny maminky, co jsou na tom stejně.

May 19

Monika Leová po porodu o svém těle: Nejhorší forma jejího života!

Blesk.cz / Celebrity

Depky z toho, že se po porodu ještě stále nedostala na svou původní váhu? To modelka a moderátorka Monika Leová (29) neřeší. Naopak. S humorem sobě vlastním přiznává, že se aktuálně nachází v nejhorší kondici, co kdy byla…

Apr 14

Monika Leová těsně před porodem: Sbalený kufr do porodnice! Měla jsem kliku...

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Monika Leová (29), Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013, už stříhá metr. Co nevidět se totiž stane maminkou! Kráska s vietnamskými kořeny neví dne ani hodiny. Termín má sice 15. dubna, ale tašku s věcmi do porodnice si už pro…

Mar 20

Rozevlátá Monika Leová se svlékla těsně před porodem: Teď to má teprve grády!

Blesk.cz / Celebrity

Ačkoli vypadá, že porodí co nevidět, Monika Leová (29) se oblékla do velmi sexy oblečků. A na začátku devátého měsíce nafotila v ateliéru dechberoucí snímky!

Feb 17

Odvážné fotky Moniky Leové před porodem: Ňadra deroucí se z korzetu a odhalené obří bříško!

Blesk.cz / Celebrity

Bývalá zprávařka z Primy Monika Leová (29) se těší na příchod miminka, které čeká s manželem Martinem Košínem (30). I když má ještě do porodu čas, tak podle obřího bříška to vypadá na brzký porod.

Jan 29

Těhotná Monika Leová: Dovolenou s manželem překazil covid! Museli jednat rychle

Blesk.cz / Celebrity

Měla to být jejich poslední společná dovolená ve dvou před porodem dcery, ale osud to zařídil jinak. Exotická kráska Monika Leová (29) si s manželem Martinem Košínem koupila zájezd do Egypta, ale těsně před odletem byl Martin pozitivní na…

Dec 21

Těhotná Monika Leová originálně odhalila pohlaví dítěte: Budeme mít...!

Blesk.cz / Celebrity

Krásná moderátorka Monika Leová (29) se už s manželem Martinem nemůže dočkat miminka. Zvlášť teď, když už ví i pohlaví, o které se vskutku vtipným způsobem podělili i s fanoušky.

Nov 4

Konec lentilek pod kobercem! Těhotná Monika Leová se pochlubila bujným poprsím

Půvabná modelka Monika Leová (29) nikdy nepatřila mezi nejvyvinutější slečny. Nyní se to však začíná pomalu, ale jistě měnit – je totiž ve čtvrtém měsíci těhotenství a požehnaný stav se na ní začíná projevovat i trochu jinak než tím, že jí…

May 21

Monika Leová s manželem: Koronavirus jim zajistil nový domov!

Blesk.cz / Celebrity

Osm let jen snili a mluvili o tom, že si koupí dodávku, ve které by sa dalo bydlet. A až tříměsíční karanténa k tomu moderátorku Moniku Leovou (28) a manžela Martina Košína „dokopala“.

Mar 8

Těhotná Alena Šeredová „nechtěně“ prozradila pohlaví miminka! A ukázala bříško

A je to venku! Česká kráska žijící v Itálii Alena Šererdová (41) zřejmě prozradila pohlaví svého třetího potomka. Na sociální síti své miminko oslovila jako princezno.

Jan 18

Těhotná Monika Bagárová: Strach z porodu! Její zápasník u toho nebude?!

Blesk.cz / Celebrity

Čeká miminko se svým přítelem, zápasníkem Makhmudem Muradovem (29)! Z letošního porodu má ale zpěvačka Monika Bagárová (25) strach.

Nov 12

Monika Leová s manželem v Americe: Luxus nečekejte, spali ve spacáku a jedli v autě!

Blesk.cz / Celebrity

Další splněný sen má za sebou zprávařka z Primy Monika Leová (28). S manželem Martinem Košínem na necelé dva týdny odletěli na západ USA, který v dodávce projeli křížem krážem.

Jul 12

Těhotná Sklenaříková (46): Ukázala bříško těsně před porodem!

Blesk.cz / Celebrity

Po několika nevydařených pokusech Adriana Sklenaříková-Karembeu (46) nosí pod srdcem vytoužené miminko. Až doteď na ní ale rostoucí bříško nebylo vidět. S blížícím se porodem ho ale modelka už neschová.